Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odstranění nosní mandle podruhé

Ač jsem se tomu bránila, bylo mi dvěma odborníky doporučeno u Kubíčka nechat vyndat nosní mandli. I paní učitelka ve školce mi říkala, jak nemůže dýchat.  Nechtělo se mi vůbec dovolit, aby měl už třetí narkózu v životě. No ale nakonec jsem se rozhodla pro.
10.11.2011 jsme v půl deváté měli být v Krči na kontrole. V podstatě to bylo celé o vyplňování spousty papírů. Tři různí lidé se mě ptali na téměř totožné otázky, a všichni tři měli tyto informace k dispozici černé na bílém od naší lékařky. Jeden dokonce přiznal, že to ani nečetl. No comment. Takže po vyplnění spousty formulářů, kdy dítě k tomu ani nebylo potřeba, jsme mohli domů. Strávili jsme tam dopoledne.
Druhý den už jsme šli na výkon. V nemocnici nástup v 6,50 h. Dostali jsme tabletku na zapití. Kubíček to samozřejmě odmítl vzít do pusy, takže jsem poprosila sestřičku, aby mu to rozpustila ve stříkačce. Stejně většinu vyplyval. Pozorovala jsem účinky u dvou holčiček, co tam byly s námi. Byly jak opilé. Čekání na operaci bylo nekonečné. Ač jsme šli první na řadu, tak až v deset nám přišla sestřička píchnout injekci. Za půl hodinky si pro něj přijel zřízenec. Brouček byl statečný moc. Ani neplakal, když ho odváželi na sál. Za půl hodiny ho přivezli. Plakal, kašlal a bylo slyšet, jak polyká spoustu krve. Musela jsem ho udržet ležet na boku. Chvíli trvalo, než se zklidnil. Ale pak už spinkal. Chvílema se probral, posadil se, chtěl se tulit a zase spal. V půl páté přišla doktorka na kontrolu. Holčičky mohly domů. Kubíček ale ještě krvácel. Měl teplotu. Na vyšetřovně mu tekla krev z nosu a vyblinkal chrchel krve. Dostal do nosu tampónek a do infuze dvě stříkačky léku na zastavení krvácení. Doktorka mi doporučila zůstat kvůli krvácení přes noc. V pokoji jsem srazila dvě postele k sobě. Za chvíli mu to přestalo krvácet. Přihlásil se o pití a poprvé se pořádně napil, už mu tam nevadila stékající krev. Noc proběhla docela v klidu.
Druhý den ráno byl Kubíček strašně mrzutý, pořád pospinkával nebo plakal a ptal se, když už se půjde domů Na vyšetření vše v pořádku, takže jsme byli propuštění. Na kontrolu máme jít za týden.

101120111357.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář